KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099414
nr 1409 9414
Nadezda Streltsova
(f. 1973), Ryssland
Oljemålning, Nadezda Streltsova (f. 1973), Russia. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 60x70, oramad
Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:59:04
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
Nadezda Streltsova
Läs mer om Nadezda Streltsova